لطفاً توجه داشته باشید که این کار باید درست بالای ته ظرف انجام شود، در غیر این صورت نشستن زباله در زیر ظرف باعث اختلال در آبیاری می شود. آبنما وسیله ای که میزان آب داخل دستگاه کارواش بخار را نشان میدهد و شما هنگام کار کردن با کارواش بخار باید از میزان آب داخل دستگاه کارواش بخار اطلاع داشته باشید در صورتی که آب داخل دستگاه کارواش بخار کم شود احتمال سوختن لوله ها وجود دارد. در داخل این پکیج ابزاری مانند آبیاری قطرهای، سیستم آبیاری به صورت قطره ای، لوله آبیاری و اتصالات مورد نیاز وجود دارد. آیا می دانید که هر کدام از مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش چه کاربردی را در این دستگاه دارند؟ سیستم های خودآبیاری زیرزمینی آب را مستقیماً به ریشه ها می رساند. می توان از شیلنگ های ضخیم استفاده کرد. برای اطمینان از اتوماسیون کامل سیستم آبیاری قطره ای، از کنترل کننده ای استفاده کنید که از شبکه کار می کند. منبع مورد نظر معمولا از آب پر شده است اما در مواردی این مه پاش برای ضد عفونی محیط نیز به کار می رود. این اجازه می دهد تا خاک کمتر سست شود و محیط مساعدی برای گیاهان ایجاد شود.
 
آب به یک لوله انشعابی که در فاصله کمی از خاک قرار دارد، تامین می شود. در دستگاه مه پاش باغی از شیلنگ های فشار قوی هیدرولیکی سیم داری استفاده می شود که دارای قابلیت تحمل فشار 200 الی 250 بار بوده و به همراه اتصالات کونیک دار فشار قوی که به صورت پرس شده بر روی شیلنگ ها می باشند. لوله آبیاری تحت فشار یا لوله آبیاری به عنوان لوله پلی اتیلن در بخش های مختلف سیستم های آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد برس های موجود برای انجام فرآیند شستشو می توان 3 عدد یا 5 عدد در کارواش دروازه ای و بسته به نیاز مشتری تعداد بیشتری در کارواش تونلی باشد. گزینه ای برای تامین آب با قطره چکان وجود دارد. همچنین نظارت بر عملکرد قطره چکان ها توصیه می شود. این به طور کامل جایگزین کل مجموعه سیستم های قطره چکان خواهد شد. تنها وسیلهای که لازم دارید یک عدد قیچی معمولی است که لولهها را ببرید و نازل مه پاش را به آن متصل کنید و ابتدای خط مه پاش را به شیر آب شهری متصل کنید.
 
اگر نازل به درستی انتخاب شود، به فشار زیادی نیاز نخواهید داشت، زیرا رطوبت در قسمت های کوچک بیرون می آید و خاک را خرد نمی کند. در حالت ایده آل، اگر این مکان درست در گلخانه باشد. 1. اگر کوچکترین نشانهای از ضعیفشدن باتریها مشاهده کردید بهتر است آنها را تعویض کنید. درست کردن آن ساده است: باید یک تکه از آن را جدا کنید و به شکل حلقه حلقه کنید و سپس آن را در انتهای هر نوار چکه قرار دهید. سپس باید لوله ها یا شیلنگ ها را در فاصله حدود 50 تا 90 سانتی متر از یکدیگر قرار دهید و از بالا باید یک فیلم روی لوله ها که عرض آن بیش از 20 سانتی متر نیست قرار دهید و بپاشید. شیر تایمر دیجیتال آبیاری مکانیکی است و برای استفاده از آن نیاز به برق یا باتری نیست. هرچند توصیه میشود از قرار دادن مستقیم تایمر با آب و باران خودداری کنید اما بد نیست که بدانید این دستگاه دارای گواهی IP54 است و قطعات الکترونیکی آن مقاومت خوبی نسبت به آب دارند. این پمپ با دارا بودن مزیت های زیاد و کیفیت مثال زدنی از دیگر تولید کنندگان این محصول بسیار موفق تر عمل کرده است. 
 
 
علاوه بر این ویسکوزیته ی مایع نیز بر سرعت پمپ تاثیر گذار بوده و پمپ های رفت و برگشتی که با مایعات با ویسکوزیته ی بالا سروکار دارند باید آهسته تر کار کنند. با استفاده از استارت اولیه در کشور، جریان مایع را به هر بستر تنظیم می کنند، غیر ضروری را خاموش می کنند و بقیه را به کار می اندازند. نحوه کار آن به این صورت است که زمان سنج را بر سر مسیر شیر که در مسیر پمپ قرار دارد، متصل می نمایند و برنامه آبیاری که مدنظر کاربر می باشد به دستگاه داده می شود. می توانید نحوه عملکرد آن را عوض کنید و بر روی مه پاش قرار دهید. سپس یک لوله پلی اتیلن در امتداد منطقه آبیاری قرار دهید. رنگ در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد در کوره روی این سیستم قرار می گیرد و از این رو امکان زنگ زدگی و یا تخریب قطعات آن به حداقل ممکن خواهد رسید. تایمر آبیاری اوربیت به شما امکان می دهد تا برای مدت طولانی تأمین آب را به طور کامل خودکار کنید، که به شما امکان می دهد نه تنها از منابع آب به طور منطقی استفاده کنید، بلکه می توانید آب و هوای مطلوب را برای گیاهان از هر نوع فراهم کنید.